Zakres tematyczny Warsaw Sweet Tech

Warsaw Sweet Tech to prezentacja szerokiej gamy sprzętu i rozwiązań technologicznych dla przemysłu piekarskiego, cukierniczego i kawowego oraz surowców i dodatków wykorzystywanych do produkcji żywności. 

Główna tematyka Międzynarodowych Targów Warsaw Sweet Tech skupia się wokół czterech sektorów: 1) Słodycze, 2) Lodziarnia, 3) Kawiarnia, 4) Cukiernia i Piekarnia. W każdym z sektorów prezentowana będzie zarówno oferta produktowa, jak i usługi. 

Słodycze

To sektor przewidziany z myślą o przedsiębiorcach zajmujących się wytwarzaniem i obróbką słodyczy, chcących poznać nowe technologie w produkcji, a także pakowaniu oraz systemy i możliwości w zakresie dystrybucji, magazynowania i przechowywania produktów. Odwiedzający będą mogli odwiedzić stoiska producentów i dystrybutorów maszyn, taśm produkcyjnych, opakowań i technologii pakowania słodyczy, jak też pozyskać surowce i półprodukty do wyrobów słodyczy. W trakcie targów przedstawiciele firm działających na rynku słodyczy będą mieli także okazję poznać nowe nawyki zakupowe konsumentów.

Lodziarnia

Warsaw Sweet Tech to także dobra okazja do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez producentów i dystrybutorów urządzeń, mebli i akcesoriów dla lodziarni, jak też składników do wyrobu lodów. Przybyli na wydarzenie przedsiębiorcy prowadzący swoją lodziarnie, czy też zajmujący się produkcją lodów będą mogli zaopatrzyć swoje firmy w surowce, półprodukty i dodatki dla lodziarni oraz maszyny do lodów i bitej śmietany. 

Kawiarnia

Menadżerowie i właściciele kawiarni oraz bariści na wystawie znajdą szeroką ofertę urządzeń, mebli i akcesoriów dla kawiarni. Nie zabraknie także różnego rodzaju i gatunku kawy, herbaty, syropów i napojów. Targi to doskonała szansa na kompleksowe zaopatrzenie kawiarni, ale też degustację kaw oraz wybór najlepszych produktów.

Cukiernia i Piekarnia

Dla osób prowadzących działalność w cukiernictwie i piekarstwie targi będą stanowić okazję do poznania nowych technologii w branży, a także bogatej gamy urządzeń i maszyn do produkcji, obróbki ciast i wyrobów cukierniczych i piekarniczych, jak i składników do wyrobów cukierniczych i piekarniczych, w tym półproduktów i dodatków. W trakcie targów zaprezentują się także firmy oferujące asortyment opakowań i technologie pakowania ciast i wypieków czy systemy modernizacji zakładów cukierniczych i piekarskich.

Zakres tematyczny wydarzenia uzupełniają wydawnictwa branżowe, firmy pełniące usługi finansowe i ubezpieczeniowe dla lokali gastronomicznych oferty samochodów dostawczych czy urządzeń i środków do utrzymania czystości i higieny oraz odzież robocza.

Udział w targach Warsaw Sweet Tech to szansa na kompleksowe zaopatrzenie przedsiębiorstwa, a także okazja na szeroką kampanię marketingową i aktywną sprzedaż dla firm, które zdecydują się na stoisko podczas wydarzenia.