Premierowa edycja Warsaw Sweet Tech 17-19 września 2024

Premierowa edycja Warsaw Sweet Tech

Branże kawiarniana, cukiernicza, piekarska i lodziarska spotkają się w dniach 17-19 września 2024 na premierowej edycji targów Warsaw Sweet Tech w Ptak Warsaw Expo.  Spotkanie z największymi producentami z Polski i z zagranicy to szansa na poznanie innowacji oraz najnowszych rozwiązań w zakresie technologii i produkcji.

Ptak Warsaw Expo to organizator uznanych w branży spożywczej targów, jak: Warsaw Food Expo czy BIOEXPO Warsaw. Wydarzenia od lat cieszą się sporym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i odwiedzających. Z roku na rok rośnie liczba uczestników biorących udział w wydarzeniach dedykowanych branży spożywczej. Coraz większa grupa zainteresowanych skłoniła organizatorów do stworzenia kolejnej platformy, która posłuży budowaniu relacji handlowych przedstawicielom branży spożywczej, a przede wszystkim cukiernikom, piekarzom, baristom, lodziarzom i restauratorom oraz technologom żywności i menadżerom prowadzącym działalność związaną z produkcją i dystrybucją słodkości, wypieków czy kawy.

Doświadczenie w organizowaniu dużych imprez dedykowanych branży spożywczej pozwoliło organizatorom wydarzenia stworzyć bazę kontaktów liczącą tysiące profesjonalistów, którzy odwiedzają targi w celu nawiązania nowych relacji biznesowych. Międzynarodowy charakter targów Warsaw Sweet Tech z jednej strony pozwoli odwiedzającym z Polski zapoznać się z ofertą zagranicznych firm, z drugiej – umożliwi polskim przedsiębiorcom promocję marki poza granicami kraju oraz nawiązanie międzynarodowych relacji handlowych i eksport towaru. ukces może zapewnić szybkie reagowanie na zmiany na rynku oraz potrzeby konsumentów i odpowiednie dostosowanie się do nich

Warsaw Sweet Tech to międzynarodowe targi łączące w sobie rozwiązania dla branży kawiarnianej, cukierniczej i lodziarskiej. Jest to innowacyjne, dwudniowe wydarzenie, będące doskonałą okazją do promocji i sprzedaży sprzętu i oprogramowania dla HoReCa, a także do prezentacji nowoczesnych rozwiązań w cukiernictwie, kawiarniach i lodziarstwie.  Warsaw Sweet Tech oprócz strefy ekspozycji, którą wypełnią tysiące produktów prezentowanych przez polskich i zagranicznych wystawców, będzie sprzyjać zdobywaniu nowych umiejętności, pogłębianiu wiedzy oraz dyskusji na temat obecnej sytuacji na rynku i perspektywach jego rozwoju. Część merytoryczną stanowić będą warsztaty, konferencje i szkolenia prowadzone przez ekspertów z branży. Odpowiednie dopasowanie się do zmian zachodzących na rynku, jak i potrzeb konsumentów z pewnością przełoży się na sukces firmy.

Serdecznie zapraszamy w dniach 17-19 września 2024 do Ptak Warsaw Expo!