Najnowocześniejsze rozwiązania dla "słodkiego" biznesu. Odwiedź Warsaw Sweet Tech

Warsaw Sweet Tech to unikatowe na skalę krajową wydarzenie, integrujące branżę cukierniczą, lodziarską, kawiarnianą i piekarniczą. To innowacyjne targi, w których łączy się biznes polski z międzynarodowym. Odbędą się one w dniach 19-21 września 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Sweet Tech – odpowiedź na zapotrzebowanie „słodkiego” biznesu

Za powstaniem Warsaw Sweet Tech stały głęboka analiza zapotrzebowania rynku i obowiązujących na nim trendów, owocne rozmowy z przedstawicielami sektora, jak również chęć położenia podwalin pod rozwój kolejnej dziedziny biznesu w Polsce. Ptak Warsaw Expo za cel od lat stawia sobie tworzenie platform wspierających przedsiębiorstwa i integrujących branże, co ma na celu sprawić, że krajowa gospodarka będzie jeszcze silniejsza i dynamiczniejsza. Tak było również w przypadku Warsaw Sweet Tech, czyli największych w Polsce targów rozwiązań dla branży cukierniczej, lodziarskiej, kawiarnianej i piekarniczej.

Podczas wydarzenia odwiedzający będą mogli zaznajomić się z szeroką gamą produktów wykorzystywanych w branży, oferowanych zarówno przez liderów sektora, jak i firmy, których oryginalna oferta do tej pory trafiała do nieco mniejszego grona odbiorców. Wśród nich będą producenci i dystrybutorzy urządzeń, maszyn, technologii i usług, a także twórcy innowacyjnych systemów zarządzania dla cukierni, kawiarni, lodziarni czy piekarni.

Szczególny nacisk położony zostanie na maszyny i sprzęt wykorzystywany przy produkcji lodów, słodyczy czy wyrobów cukierniczych. Nie zabraknie również osprzętu dedykowanego kawiarniom (ekspresy do kawy, maszyny baristyczne itp.) czy akcesoriów cukierniczych. Ponadto, będzie można zapoznać się z ofertą dostawców składników i produktów żywnościowych wykorzystywanych w branży czy firm szkoleniowych, zajmujących się kursami.

Warsaw Sweet Tech – prognozy 2023

Oferta Sweet Tech 2023 jest bogata. Poza położeniem akcentu wydarzenia na międzynarodowy networking możliwy dzięki obecności producentów, inwestorów czy osób decyzyjnych w sieciach handlowych z zagranicy, ważnym aspektem eventu będzie też edukacja. Podczas edycji 2023 odwiedzający będą mogli skorzystać z dwudziestu merytorycznych konferencji, które wpłyną na podniesienie kompetencji indywidualnych oraz pozwolą postawić kolejny krok w rozwoju biznesu dzięki indywidualnym konsultacjom z ekspertami.

Prognozy wskazują, że wydarzenie odwiedzi dwadzieścia tysięcy osób, które będą mogli zaznajomić się z ofertami trzystu wystawców na 25 tysiącach m2 powierzchni Ptak Warsaw Expo.

Zostań wystawcą Warsaw Sweet Tech: https://warsawsweettech.com/zostan-wystawca/
Odbierz bezpłatny bilet na wydarzenie: https://warsawsweettech.com/rejestracja/